Mens

100 MetersCompare top 10
1.12Anthony Schwartz10.07 (2.5)PRFLAmerican HeritageMay 05FHSAA 2A State Track & Field Championships
2.11Taylor Banks10.26 (.9)PRUnattachedJun 02Great Southwest Classic
3.11Tyrese Cooper10.34 (2.1)FLMiami NorlandMar 02Sam Burley Hall of Fame Invitational
4.12Tyson Cambell10.39 (2.1)PRFLAmerican HeritageMar 02Sam Burley Hall of Fame Invitational
5.12Cameron Mahorn10.58 (3.0)PRFLPalm Beach CentralMar 17Miami Hurricane Invitational
6.12Trevon Thompson10.64PRFLLake GibsonMar 03Bob English Classic Relays
7.12Julius Norman10.67 (4.5)PRFLLincolnMar 24FSU Relays
12Larry Grier10.67 (1.5)PRFLRainesApr 25FHSAA 2A Region 1
9.11Seneca Milledge Jr10.69 (-.7)FLDunbarApr 12FHSAA 2A District 12
9-10Evan Miller10.69 (1.2)PRFLSpeed Starz Track Club/ Running ClubJul 14AAU Club Championships
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.12Anthony Schwartz20.41 (2.8)PRFLAmerican HeritageMay 05FHSAA 2A State Track & Field Championships
2.17-18Tyrese Cooper20.73 (-1.2)PRFLMiami Gardens Xpress Track and FieldAug 04AAU Junior Olympic Nationals
3.12Tyson Cambell21.10 (3.1)FLAmerican HeritageApr 12FHSAA 2A District 15
4.17-18Taylor Banks21.18 (.8)PRFLMiramar OptimistJul 14AAU Club Championships
5.11Marlon Brooks21.27 (2.8)FLRainesMay 05FHSAA 2A State Track & Field Championships
6.17-18Cameron Leiba21.50 (.8)PRFLE.O.T.O EliteJul 14AAU Club Championships
7.11Nicholas Wilson21.51 (1.0)PRMDDeMatha CatholicJun 17New Balance Nationals Outdoor
8.12Larry Grier21.56 (3.8)PRFLRainesMar 17Bob Hayes HS Invitational
9.12Cameron Mahorn21.67 (1.2)FLPalm Beach CentralMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
10.9-10Evan Miller21.70 (-.6)FLSpeed Starz Track Club/ Running ClubJul 14AAU Club Championships
View full rankings...
400 MetersCompare top 10
1.17-18Tyrese Cooper46.02PRFLMiami Gardens Xpress Track and FieldAug 04AAU Junior Olympic Nationals
2.12Thomas Burns46.72PRFLMiami NorthwesternMay 05FHSAA 3A State Track & Field Championships
3.11Nicholas Wilson47.90PRMDDeMatha CatholicJun 17New Balance Nationals Outdoor
4.15-16Markevus Jackson48.26PRFLEmpire AthleticsJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
5.17-18Jabari Bryant48.30PRFLThe Tallahasse Trailblazers, Inc.Jun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
6.10Malachi Shannon48.61PRFLLake MinneolaMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
7.12Anthony Schwartz48.64PRFLAmerican HeritageFeb 24Spartan Invitational
8.11Adrian Harris48.90FLNorthside ChristianMay 05FHSAA 1A State Track & Field Championships
9.11Jacob Miley48.92PRFLMatanzasApr 04St Johns County River Conference Championships
10.17-18Josiah Soto49.02PRFLCentral Florida Gliders TrackJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
View full rankings...
800 MetersCompare top 10
1.17-18Sukeil Foucha1:51.47PRFLElite Athletics Of South FloridaJul 14AAU Club Championships
2.17-18Joab Francois1:51.49PRFLCentral Florida Gliders TrackJun 17New Balance Nationals Outdoor
3.11Alex KAY1:52.24PRFLVanguardApr 26FHSAA 3A Region 2
4.11Jacob Miley1:52.54PRFLMatanzasMar 31Pepsi Florida Relays
5.12Andrew Dean1:56.70FLLakewood RanchMar 24FSU Relays
6.17-18Roger Reyes1:56.79PRFLMiami Elite TrackJul 14AAU Club Championships
7.11Musa Rigaba1:57.22FLSouth DadeApr 26FHSAA 4A Region 4
8.11Tyrese Cooper1:57.93PRFLMiami NorlandFeb 17Louie Bing Classic
9.17-18Stephenson Fleuriot1:58.29PRFLFast Lane TCAug 04AAU Junior Olympic Nationals
10.17-18Josiah Soto1:58.38FLCentral Florida Gliders TrackJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
View full rankings...
1500 MetersCompare top 10
1.17-18Roger Reyes4:05.70PRFLMiami Elite TrackJul 14AAU Club Championships
2.10Jacob D'Aleo4:11.15UnattachedJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
3.17-18Nehemiah Rivers III4:15.84PRFLTrailblazers Youth Athletic MinistryJul 012018 USATF Youth National Outdoor Track & Field Championship
4.17-18Keegan Simms4:18.28PRFLSouth Dade Express Track ClubJul 14AAU Club Championships
5.17-18David Keen4:21.54PRFLTallahassee Zoom TrackJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
6.15-16LaDarius Tellis4:21.61FLFlorida Elite Track/MatrixJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
7.17-18Stephenson Fleuriot4:28.13PRFLFast Lane TCJun 16Sunshine State Games
8.13-14Emory Clemons4:31.66FLMiami Northwest Express TrackMay 2712th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
9.17-18Rodolph Adonis4:32.40PRFLImpact Speed Athletics Track ClubJul 14AAU Club Championships
10.15-16Jaylen Caneus4:34.26PRFLTorrin Lawrence Track ClubJun 094th Annual Tallahassee Zoom Track Club Invitational
View full rankings...
1600 MetersCompare top 10
1.11Benjamin Hartvigsen4:22.52FLSarasotaMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
2.11Alex KAY4:24.01PRFLVanguardApr 26FHSAA 3A Region 2
3.11Angel Vicioso4:27.17FLOviedoApr 05Seminole Athletic Conference Championships
4.11Jacob Miley4:29.89PRFLMatanzasMar 24FSU Relays
5.17-18Joseph Anderton4:32.74PRFLBroward Elite Athletic ClubMay 18Broward Elite Athletic Club Showcase
6.8Rheinhardt Harrison4:33.14PRFLAlice B. LandrumApr 14North Florida MS Championships & IMSC
7.12Connor Norton4:33.60PRFLSouth WaltonApr 25FHSAA 2A Region 1
8.10Zachary Vincennie4:36.67FLSpanish RiverApr 06 Palm Beach County Championship
9.11Xavier Green4:39.95PRFLPaxonMar 17Bob Hayes HS Invitational
10.10Liam Pirie4:40.65FLWindermereApr 17FHSAA 4A District 3
View full rankings...
3000 MetersCompare top 10
1.17-18Nehemiah Rivers III9:08.35PRFLTrailblazers Youth Athletic MinistryJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
2.17-18Roger Reyes9:18.41PRFLMiami Elite TrackJul 14AAU Club Championships
3.15-16Anton Matchev9:41.42PRUnattachedJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
4.15-16Christian Ivonnet10:06.31PRFLMiami Elite TrackJul 14AAU Club Championships
5.13-14Jaleel Gelin10:06.44FLMiami Gardens Xpress Track and FieldJul 14AAU Club Championships
6.17-18Deiondre Williams10:08.97PRFLSouth Dade Express Track ClubJul 14AAU Club Championships
7.11-12Joshua Gammage10:27.69FLMiami Gardens Xpress Track and FieldJul 14AAU Club Championships
8.11-12Devin Jones10:27.85FLMiami Gardens Xpress Track and FieldJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
9.17-18Quinton Clark10:30.48PRFLElite Athletics Of South FloridaJul 14AAU Club Championships
10.17-18Gabriel Jacobson10:33.83PRFL727 Youth Track & Field ClubAug 04AAU Junior Olympic Nationals
View full rankings...
3200 MetersCompare top 10
1.11Benjamin Hartvigsen9:15.91PRFLSarasotaMar 24FSU Relays
2.11Angel Vicioso9:19.03FLOviedoMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
3.10Dylan Nelson9:58.94FLOakleafApr 17FHSAA 4A District 1
4.10Zachary Vincennie10:02.76FLSpanish RiverMar 24FSU Relays
5.9Ian Noble10:10.65FLSt AndrewsMar 31Pepsi Florida Relays
6.10Liam Pirie10:24.78FLWindermereMar 02Sam Burley Hall of Fame Invitational
7.10Zack McFarland10:51.78PRFLPort Saint JoeApr 25FHSAA 1A Region 1
8.12Dennis Majano11:03.11FLLincolnMar 27Wakulla Quad Meet #2
9.11Calvin McGinnis11:15.82FLLincolnMar 09Tariq Barfield Invitational
10.10Morgan Castano11:26.74FLFlorida State University/Florida HighMar 23UNF Pre-State Invitational
View full rankings...
110m Hurdles - 39"Compare top 10
1.12Thomas Burns13.97 (1.8)PRFLMiami NorthwesternApr 26FHSAA 3A Region 4
2.12Jermanie Byrd13.99 (.7)FLSt Thomas AquinasMar 02Sam Burley Hall of Fame Invitational
3.10Alexander Shields14.24 (-.8)PRFLFuture Stars AthleticJun 17New Balance Nationals Outdoor
4.11James Rivera14.27 (-.1)FLLakewood RanchJun 17New Balance Nationals Outdoor
5.17-18Adrian Winfrey14.33 (1.3)PRFLElite Athletics Of South FloridaJul 14AAU Club Championships
6.12Tyler Rhodes14.37 (-.1)PRFLNorthside ChristianMay 05FHSAA 1A State Track & Field Championships
7.15-16Tyler Drew14.41 (.7)FLFast Lane TCJul 14AAU Club Championships
8.15-16Qadiir Wajd14.47 (.7)FLTrailblazers Youth Athletic MinistryJul 14AAU Club Championships
9.10Deylynd Grant14.49 (1.6)PRUnattachedJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
10.10Tyson Williams14.54FLGeorge JenkinsMar 10Kowboy Invitational
View full rankings...
300m Hurdles - 36"Compare top 10
1.12Thomas Burns35.47UnattachedJun 02Great Southwest Classic
2.11James Rivera37.14PRFLLakewood RanchMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
3.11Sage Bertran38.10FLWinter ParkApr 26FHSAA 4A Region 1
4.12Tyler Rhodes38.76PRFLNorthside ChristianMay 05FHSAA 1A State Track & Field Championships
5.12Jermanie Byrd38.81FLSt Thomas AquinasMar 02Sam Burley Hall of Fame Invitational
6.11Wyland Alleva39.05PRFLGeorge JenkinsApr 17FHSAA 4A District 5
7.10Tyson Williams39.18FLGeorge JenkinsMar 03Bob English Classic Relays
8.11Russell Robinson39.40FLWest OrangeApr 26FHSAA 4A Region 1
9.11Cassandrew Delicieux40.72FLWhartonApr 03 Hillsborough County Championships
10.10Damarcus Sneed40.92FLGeorge JenkinsFeb 24Berkeley Invitational
View full rankings...
4x100 RelayCompare top 10
1.15-16Donovan Horne
Markevus Jackson
Malachi Shannon
Alex Williams
42.15FLEmpire AthleticsJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
2.Relay Team42.49FLTorrin Lawrence Track ClubJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
3.15-16Anthony Alls Jr
Omarian Jones
Christian Leary
Jaydyn Govia
42.85FLFlorida Elite Track/MatrixJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
4.17-18Relay Team42.90FLFast Lane TCJun 16Sunshine State Games
5.11-12Relay Team43.03FLEpitomeJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
6.Jameire Hayes
Jermaine Ziegler
Joshua Ogden
Tyler Dunigan
43.40FLAMP-ACADEMY FOR MAXIMUM PERFORMANCEAug 04AAU Junior Olympic Nationals
7.15-16Austin Cowans
Emmanuel Gibson
Jaden Rudolph
Michael Flores
44.44FLIncredibles Track clubJul 14AAU Club Championships
8.Relay Team44.85FLThe Tallahasse Trailblazers, Inc.Jun 094th Annual Tallahassee Zoom Track Club Invitational
9.13-14Byron Holt
Darren McQueen
Dominick Mathis
Ryan Turner
46.11FLMiami Northwest Express TrackMay 2712th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
10.13-14Dominick Grullon
Mekhi Gammons
Peter Baldie
Shamar Morgan
46.15FLMiami Gardens Xpress Track and FieldMay 2712th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
View full rankings...
4x400 RelayCompare top 10
1.15-16Donovan Horne
Markevus Jackson
Malachi Shannon
Alex Williams
3:20.98FLEmpire AthleticsJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
2.17-18Adrian Burgos
Roberto Salamo
Josiah Soto
Joab Francois
3:21.32FLCentral Florida Gliders TrackJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
3.Maurion Watkins
De'Quon King
Evan Brown
Jadon Rowe
3:26.15FLEpitomeJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
4.15-16Jaydyn Govia
Omarian Jones
Jesaiah Jones
Christian Leary
3:28.28FLFlorida Elite Track/MatrixJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
5.13-14Dominick Grullon
Jeremiah Toussaint
Mekhi Gammons
Shamar Morgan
3:28.82FLMiami Gardens Xpress Track and FieldAug 04AAU Junior Olympic Nationals
6.17-18Joaquin Castro
Jett Isley
Cameron May
Matthew Koziolek
3:30.28FL1st Coast TrackJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
7.Matthew Bush
Malik Carter
Omari Carter
Andre Miller
3:35.96FLMPowered AthletixJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
8.13-14Emory Clemons
Byron Holt
Dominick Mathis
Darren McQueen Jr
3:50.06FLMiami Northwest Express TrackJul 012018 USATF Youth National Outdoor Track & Field Championship
9.11-12Cameron Sapp
Cory Swint
Curtis Bain
Jacory Barney
3:53.59FLSouth Dade Express Track ClubAug 04AAU Junior Olympic Nationals
10.Cam Sapp
Corey Swint
Curtis Bain
Jacorey Barney
4:07.60FLTwin Cities Athletic Development IncApr 15Florida Elite Invitational
View full rankings...
4x800 RelayCompare top 7
1.15-16LaDarius Tellis
Joshua Gillis
Jesaiah Jones
Ke'Andre Jackson
8:24.47FLFlorida Elite Track/MatrixJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
2.13-14Dominick Grullon
Jeremiah Toussaint
Mekhi Gammons
Raynell Chambers, III
8:34.05FLMiami Gardens Xpress Track and FieldJul 14AAU Club Championships
3.17-18Aaron Bell
Nathan Tillman
Anthony Barney
DeJohn Davis
8:51.78FLEpitomeJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
4.Relay Team9:04.35FLMPowered AthletixJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
5.13-14Chase D'Alessandro
Aiden Sico
Zion Garcia
James Turner
9:06.21FLEast OrlandoJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
6.Relay Team10:26.33FLMiami Northwest Express TrackMay 2712th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
7.11-12Cory Swint
D'Andre Ward
Jacory Barney
James Orange
10:39.49FLSouth Dade Express Track ClubJul 14AAU Club Championships
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]Compare top 2
1.17-18Aaron Nieves
Adrian Winfrey
Ulyesse Grace
Sukeil Foucha
3:30.34FLElite Athletics Of South FloridaJul 14AAU Club Championships
2.17-18Cameron May
Jett Isley
Marcus Floyd
Justin McKee
3:43.27FL1st Coast TrackJul 14AAU Club Championships
View full rankings...
Shot Put - 12lbCompare top 10
1.12Kyle Manuel54' 1.5PRFLSpringsteadApr 04Hernando-Citrus Classic
2.11Conrad Wilson49' 9.25PRUnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
3.11Jacob Lemmon49' 7FLFort MyersApr 26FHSAA 3A Region 3
4.10Luke Barrett47' 1PRUnattachedJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
5.12Brendunn Mills44' 11PRFLFlorida State University/Florida HighMar 01Wakulla Quad Meet #1
6.10Marterrian Davis44' 8.5FLWildwoodApr 25FHSAA 1A Region 2
7.11Zane Humphreys42' 8.5FLBartram TrailApr 04St Johns County River Conference Championships
8.17-18Courtney Harris42' 1.5PRFLBoynton Beach Track ClubJul 012018 USATF Youth National Outdoor Track & Field Championship
9.15-16Amari Avin41' 11.25PRFLP.A.L. of Hallandale BeachJul 14AAU Club Championships
10.15-16Tyler Washington40' 11.75PRFLSouth Miami Police Athletic LeagueJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
View full rankings...
Discus - 1.6kgCompare top 10
1.11Jacob Lemmon196' 4.75FLFort MyersMay 05FHSAA 3A State Track & Field Championships
2.12Kyle Manuel175' 9PRFLSpringsteadMay 05FHSAA 3A State Track & Field Championships
3.11Courtney Harris155' 11.75FLBoynton Beach CommunityApr 26FHSAA 3A Region 4
4.10Luke Barrett150' 4UnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
5.11Zane Humphreys139' 10.75FLBartram TrailApr 17FHSAA 3A District 4
6.15-16Amari Avin137' 6.75PRFLP.A.L. of Hallandale BeachJul 14AAU Club Championships
7.SrMichael Janusey133' 2.75PRUnattachedJun 03USATF South Region Open and Master’s and USATF Alabama Open and Masters Championships
8.10Marterrian Davis131' 5.25FLWildwoodApr 25FHSAA 1A Region 2
9.11Conrad Wilson130' 1.75PRUnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
10.12Brendunn Mills125' 8PRFLFlorida State University/Florida HighMar 10North Florida Invitational
View full rankings...
Javelin - 800gCompare top 10
1.10Zachary Godbold176' 3.75PRUnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
2.SrMichael Janusey160' 4.75PRUnattachedJun 03USATF South Region Open and Master’s and USATF Alabama Open and Masters Championships
3.19+Petrus Sundevall150' 2.75FLBroward Elite Athletic ClubMay 18Broward Elite Athletic Club Showcase
4.15-16Alex Kilpatrick141' 1.75PRUnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
5.10Markus Bynum135' 5.25UnattachedJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
6.17-18Courtney Harris134' 4.25FLBoynton Beach Track ClubJul 012018 USATF Youth National Outdoor Track & Field Championship
7.17-18Reginald Horton132' 10.5FLCentral Florida Gliders TrackJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
8.19+Paul Baur130' 10PRFLBroward Elite Athletic ClubApr 262018 Broward Elite Throws Meet #1
9.15-16Nicholas Veynovich130' 7FLBroward Elite Athletic ClubJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
10.10Gage Knight130' 1PRUnattachedJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
View full rankings...
High JumpCompare top 10
1.12Jaasiel Torres7' 0.25PRFLSarasotaMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
2.11Thomas Persicketti6' 9PRFLSatelliteMar 02Satellite Invitational
3.12Israel Diaz6' 8FLCitrusMar 09Crystal River Invitational
4.15-16Curtis Williams6' 5.25PRFLTallahassee Zoom TrackJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
5.11Courtney Harris6' 3.5FLBoynton Beach CommunityApr 13FHSAA 3A District 14
6.10Malachi Shannon6' 2.75PRFLLake MinneolaFeb 23Highlander Invitational
7.15-16Jamar Houston6' 1.5PRFLBoynton Beach Track ClubJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
8.10Gage Knight6' 0.75PRUnattachedJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
9.12Charles Williams6' 0PRFLLincolnMar 03Jimmy Everett Invitational
10.15-16Alex Kilpatrick5' 11.75PRUnattachedJul 08USATF Region 4 Junior Olympic Championships
17-18Matthew Koziolek5' 11.75PRFL1st Coast TrackJul 14AAU Club Championships
View full rankings...
Pole VaultCompare top 10
1.12Noah Mumme16' 3PRFLSatelliteApr 12FHSAA 2A District 13
2.19+Shelton McLean16' 1PRFLBroward Elite Athletic ClubMay 18Broward Elite Athletic Club Showcase
3.12Austin Thompson15' 7PRFLTimber CreekApr 26FHSAA 4A Region 1
4.12Kane Aldrich15' 3.5PRFLCommunity SchoolJun 17New Balance Nationals Outdoor
5.10Kobe Babin14' 9.25FLNiceville SeniorApr 26FHSAA 3A Region 1
6.17-18Sebastian Campo14' 5.5PRFLBig Bend Vault ClubJul 14AAU Club Championships
17-18Wyland Alleva14' 5.5PRFLIncredibles Track clubJul 14AAU Club Championships
8.12Aidan Ferry14' 0PRFLA Crawford MosleyFeb 17Panhandle Open
9.15-16Conrad Prisby13' 0PRFLPure AthleticsJul 14AAU Club Championships
10.10Markus Bynum12' 9.5FLBerkeley PrepMay 05FHSAA 2A State Track & Field Championships
View full rankings...
Long JumpCompare top 10
1.11Russell Robinson23' 11.5FLWest OrangeMar 09Hawks on the Hill Invitational
2.11Seneca Milledge Jr23' 7 (-.5)FLDunbarMay 05FHSAA 2A State Track & Field Championships
3.12Austin Thompson23' 1.5 (.4)PRFLTimber CreekMar 31Pepsi Florida Relays
4.-Bavon Sylvain22' 10.5FLBroward Elite Athletic ClubFeb 03Broward Elite Athletic Club Indoor/Outdoor Preseason Showcase
5.15-16Curtis Williams22' 10 (1.9)FLTallahassee Zoom TrackJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
6.12Melvin Briley III22' 5.25 (1.6)PRFLOakleafMay 05FHSAA 4A State Track & Field Championships
7.19+Anthony Bridges22' 5 (.3)FLBroward Elite Athletic ClubJun 17New Balance Nationals Outdoor
8.12Jaasiel Torres22' 3.25FLSarasotaMar 02Booker Invitational
9.10Damarcus Sneed22' 2.5FLGeorge JenkinsApr 17FHSAA 4A District 5
10.10Alexander Shields22' 1.75 (-1.2)PRFLFuture Stars AthleticJun 17New Balance Nationals Outdoor
View full rankings...
Triple JumpCompare top 10
1.12Melvin Briley III48' 5 (2.0)FLOakleafMar 31Pepsi Florida Relays
2.19+Anthony Bridges48' 3.5 (1.6)PRFLBroward Elite Athletic ClubJun 17New Balance Nationals Outdoor
3.17-18Jeremiah Davis46' 6.25 (.0)PRFLOlympia TrackJul 14AAU Club Championships
4.12Jaasiel Torres45' 10FLSarasotaMar 02Booker Invitational
5.11Courtney Harris45' 8FLBoynton Beach CommunityApr 06 Palm Beach County Championship
6.17-18Marcus Floyd44' 11.75 (.0)FL1st Coast TrackJul 14AAU Club Championships
7.12Charles Williams44' 10.5PRFLLincolnMar 09Tariq Barfield Invitational
8.19+Amontaie Mitchell44' 4.75 (.6)PRFLEmpire AthleticsJun 17New Balance Nationals Outdoor
9.17-18Jalen Chance44' 0.75PRFLEpitomeJun 17USATF Florida Association Junior Olympic Championships
10.11Seneca Milledge Jr44' 0.25FLDunbarFeb 24Spartan Invitational
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.