Mens

100 MetersCompare top 10
1.12Joseph Sheffield10.07 (3.8)PRTXGarland RowlettApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
2.12Jeffery Hulon Jr.10.16PRTXBeau West Brook(82 For Prk/Hebert merge; 86 S Prk)Apr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
3.11Kalon Barnes10.22 (.9)TXSilsbeeMay 13TX UIL 4A State Championships (F-Sa)
4.12Christopher Rainey10.25PRTXLC Clear FallsApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
11Keishawn Everly10.25 (3.9)TXFt Worth Trimble TechApr 29UIL 5A Region I (F-Sa)
6.12Roman Turner10.29 (7.0)PRTXWichita Falls HirschiApr 29UIL 4A Region I (F-Sa)
7.12Walter Boyd10.30PRTXHouston Cyp. FairApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
8.12Caleb Jolivette10.31 (1.4)PRTXManvelMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
9.11KeSean Carter10.32 (.3)TXConroe The WoodlandsMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
10.12Noah Daniels10.34PRTXLC Clear CreekApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.11Kalon Barnes20.54 (.9)PRUnattachedMay 27Pre Classic
2.12Kary Vincent20.71 (1.6)PRTXPort Arthur MemorialMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
3.12Sean Hooper20.94 (-.3)PRTXKeller Fossil RidgeApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
4.10Caleb Boger20.95 (5.7)PRTXMesquiteApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
5.12Nicholas Alexander20.98 (5.7)PRTXGarland SachseApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
6.11Eddie Sumler21.01 (.9)TXHouston Cyp. FairMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
12Noah Daniels21.01PRTXLC Clear CreekMar 31Baytown Rockhold Relays
8.12Reynaud Jackson21.02 (5.7)PRTXHouston Benjamin DavisApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
9.12JoVaughn Martin21.03 (5.7)PRTXConroeApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
10.12Jaylen Allen21.06PRTXAllenApr 21UIL 6A Area 05/06 (Th-F)
View full rankings...
400 MetersCompare top 10
1.12Sean Hooper45.86PRUnattachedJun 24USATF Junior Outdoor Championships (Day 3)
2.12Champion Allison45.87PRTXRichmond George RanchMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.12Howard Fields46.45PRTXManvelMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
4.12Isaiah Palmer46.81PRTXFrisco LibertyMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
12Terrance Mullings46.81PRUnattachedJun 03Great Southwest Classic
6.11Frederick Lewis47.08PRTXPearland DawsonApr 21UIL 6A Area 23/24
7.12Cameron Neely47.09PRTXDeSotoApr 13UIL 6A District 07 (W-Th)
8.12Jon Maas47.15PRTXNorthside ClarkMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
9.12Jadon Johnson47.18TXLewisvilleApr 21UIL 6A Area 05/06 (Th-F)
10.17-18Glenn Bender47.22PRTXTeam QUESTJul 08USATF Region 12 Junior Olympic Championships
View full rankings...
800 MetersCompare top 10
1.17-18Cameron Cooper1:47.59PRMIMotor City TrackJun 24USATF Junior Outdoor Championships (Day 3)
2.12Sam Worley1:48.25PRTXComal CanyonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.12Jason Bugg1:50.37PRTXHouston Strake JesuitMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.12Cade Bethmann1:50.50PRTXArlington MartinMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
5.12Brandon Falkquay1:50.62PRTXSan Antonio LeeMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
6.12Reed Brown1:51.01PRTXSouthlake CarrollJun 17Brooks PR Invitational
7.12Micah Langat1:51.92PRTXKeller CentralMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
8.11Sean Prendeville1:53.10PRTXRound Rock Cedar RidgeMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
9.12Butare Rugenerwa1:53.27PRTXAmarilloMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
12Joe Austin1:53.27PRTXConroe Oak RidgeFeb 18Oak Ridge Invitational
View full rankings...
1600 MetersCompare top 10
1.12Sam Worley4:02.30PRTXComal CanyonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
2.12Reed Brown4:02.49PRTXSouthlake CarrollMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.12Daniel Viegra4:06.68PRTXPflugerville HendricksonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.12Cameron Cooper4:08.96PRMIOak ParkJun 03MHSAA LP D1 State Final
5.10Alex Maier4:10.88TXLewisville Flower MoundApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
6.12Cade Bethmann4:11.88PRTXArlington MartinMay 20TX TTFCA Meet of Champions
7.12Noah Wells4:13.33PRTXConroe The WoodlandsApr 13UIL 6A District 12 (Tu, Th)
8.12Brian Lujan4:14.02PRTXEl Paso AmericasMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
9.12Alessandro Topini4:14.18PRTXConroe Woodlands College ParkApr 13UIL 6A District 12 (Tu, Th)
10.11Tristan Pena4:14.25PRTXEdinburg NorthApr 29UIL 6A Region IV (F-Sa)
View full rankings...
3200 MetersCompare top 10
1.12Reed Brown8:51.87TXSouthlake CarrollApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
2.10Alex Maier8:52.30PRTXLewisville Flower MoundApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
3.11Daniel Bernal8:54.21PRTXEl Paso EastwoodApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
4.12Daniel Viegra8:59.57PRTXPflugerville HendricksonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
5.12Charlie Gardner9:06.21PRTXSouthlake CarrollApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
6.12Nicholas Fernandes9:06.28PRTXSouthlake CarrollApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
7.12Conner Miller9:06.29PRTXLewisville HebronApr 13UIL 6A District 05 (W-Th)
8.12Cade Bethmann9:09.26PRTXArlington MartinMar 25Jesuit-Sheaner 53rd Annual Relays (F-Sa)
9.12Joel Potter9:10.16PRTXKellerMar 25Jesuit-Sheaner 53rd Annual Relays (F-Sa)
10.12Connor O'Neill9:10.93PRTXDallas JesuitApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
View full rankings...
110m Hurdles - 39"Compare top 10
1.11Eric Edwards13.32PRUnattachedJun 23USATF Junior Outdoor Championships (Day 2)
2.12Charles Brockman13.60 (.6)PRTXPlanoJun 18New Balance Nationals Outdoor
3.12Dorian Andrews13.61 (1.2)PRTXDallas SkylineMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.12Justin Young13.68 (1.7)PRTXWylie EastMay 20TX TTFCA Meet of Champions
5.11Jalen Woods13.80 (1.2)PRTXCibolo SteeleMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
6.11Robert Teer13.87 (4.2)TXArlington SeguinApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
7.11Blanchard Montgomery13.92 (3.1)PRTXMcKinneyApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
8.11Peyton Sawyer13.94PRTXLC Clear SpringsApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
9.11De'vion Wilson13.95TXHuttoApr 29UIL 5A Region III (F-Sa)
11Ahmad Young13.95PRTXHouston Langham CrkApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
-QuiVell Jordan13.95 (2.4)PRTXDeSotoApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
View full rankings...
300m Hurdles - 36"Compare top 10
1.12Charles Brockman35.62PRUnattachedJun 03Great Southwest Classic
2.12Jayson Baldridge36.08PRTXRichmond George RanchApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
3.11Eric Edwards36.26PRUnattachedJun 03Great Southwest Classic
4.12Devall Harris36.50PRTXHouston Cyp. FallsFeb 11Cypress Ridge Ram Tough Relays
5.12Justin Young36.90PRTXWylie EastMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
6.12Sean Marshall36.92PRTXHouston Cyp. RanchFeb 11Cypress Ridge Ram Tough Relays
7.12Calahan Newsome37.02PRTXAmarilloMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
8.11Cole Crossnoe37.35PRTXBushlandMay 13TX UIL 4A State Championships (F-Sa)
-QuiVell Jordan37.35PRTXDeSotoApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
10.11Blanchard Montgomery37.39TXMcKinneyApr 13UIL 6A District 06 (W-Th)
View full rankings...
4x100 RelayCompare top 10
1.Ireon Brown
Kary Vincent
Hull Xavier
DeAndrea Angelle
39.80TXPort Arthur MemorialMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
2.Caleb Jolivette
Kameron Scott
Aaron Johnson
Jaren Colbert
40.08TXManvelMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
3.Josh West
Chris Mills
Shawn Richburg
Kenyon Morgan
40.14TXConverse JudsonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.LT Jessie
Kevontre Bradford
Jordan Hollis
Tylin Jackson
40.31TXLancasterMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
5.Jalen Reagor
Kenedy Snell
DeVeon Sargent
Keontrey Jackson
40.33TXWaxahachieMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
6.Quinshone Bright
Joshua Newman
Cameron Fleming
Josh Fleeks
40.37TXCedar HillMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
7.-Zavier Johnson
Nathaniel McRae
Grant Stuard
Zachary Johnson
40.56TXConroe Oak RidgeMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
8.Cristian Velez
Jayson Baldridge
Sebastian Arellano
Champion Allison
40.59TXRichmond George RanchMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
9.Relay Team40.64TXFort Bend MarshallFeb 18Seven Lakes Relays
10.Zantyler Foster-Hooks
JaMicah Polk
Adonte Blair
Derrion Nathans
40.69TXCorsicanaMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
View full rankings...
4x200 RelayCompare top 10
1.Hull Xavier
Ireon Brown
DeAndrea Angelle
Kary Vincent
1:23.52TXPort Arthur MemorialMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
2.Ethan Bonner
Jacob Barrett
Jake Lanier
Kesean Carter
1:23.81TXConroe The WoodlandsMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.Josh West
Chris Mills
Shawn Richburg
Kenyon Morgan
1:23.97TXConverse JudsonMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.Aaron Johnson
Jaren Colbert
Kameron Scott
Caleb Jolivette
1:24.05TXManvelMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
5.Relay Team1:24.15TXFort Bend MarshallApr 20UIL 5A Area 23/24 (Th-F)
6.Kennedy Brooks
Ziphion Reevey
Camereon Jones
Saiid Adebo
1:24.47TXMansfieldMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
Sebastian Arellano
Jayson Baldridge
Avery Veiseh
Champion Allison
1:24.47TXRichmond George RanchApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
8.Josh Allison
Tyler Owens
Nathan Miller
Jonathan Meadors
1:25.05TXPlano EastApr 21UIL 6A Area 05/06 (Th-F)
9.Donovan Smith
Charles Butler
Zavian Goodman
Frederic Williams
1:25.24TXDeSotoApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
10.Mikel Stone
Shamel Allwood
Andrese Atkins
AJ Pemberton
1:25.26TXKilleen Harker HeightsApr 21UIL 6A Area 07/08
View full rankings...
4x400 RelayCompare top 10
1.Jayson Baldridge
Avery Veiseh
Faybian Marks
Champion Allison
3:11.19TXRichmond George RanchMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
2.Tairyn Ross
Cameron Neely
Kevin Modesto
QuiVell Jordan
3:11.44TXDeSotoMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.Relay Team3:11.98TXManvelMar 18TSU Relays (F-Sa)
4.Relay Team3:13.11TXLancasterApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
5.Nathaniel McRae
Jecobie Dixon
Joe Austin
Grant Stuard
3:13.13TXConroe Oak RidgeMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
6.Jolivette Malachi
Ja'Darious White
Jairus Harris
Christian Beteet
3:13.92TXKlein OakMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
7.Relay Team3:14.15TXFort Bend MarshallApr 20UIL 5A Area 23/24 (Th-F)
8.Albert Bennett
Jonathan Ventura
Joseph Cordova
Xavier Wolf
3:14.22TXKlein CollinsApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
9.Jaquan Francois
Hull Xavier
Gregory Leday
Ireon Brown
3:14.61TXPort Arthur MemorialApr 29UIL 5A Region III (F-Sa)
10.Christian Palmer
Josh Holden
Nathan Kabongo
Isaiah Palmer
3:14.76TXFrisco LibertyApr 20UIL 5A Area 13/14
View full rankings...
4x800 RelayCompare top 10
1.William Hartwig
Alex Mills
Jeffrey Price
Jason Bugg
7:50.90TXHouston Strake JesuitApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
2.Tolulope Badmus
Warren Garnes
Collin Williams
Christopher Wise
7:54.03TXRichmond FosterApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
3.Matthew Abrahams
Carter Storm
Trent Nolen
George Cyboran
7:54.86TXHumble KingwoodMar 25Rice Victor Lopez Classic (Th-Sa)
4.Relay Team7:56.94TXConroe Oak RidgeMar 25Klein ISD Relays
5.Jacob Raiford
Gavin Hoffpauir
Erik Beserra
Noah Wells
8:00.12TXConroe The WoodlandsMar 25Rice Victor Lopez Classic (Th-Sa)
6.Travis Jacob
Solomon Brent
Jaylon Jacobs
Pierce Schrade
8:00.55TXHumble Summer CreekApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
7.Jacob Egan
Harold Murphy
Zach Vineyard
Issac Peterson
8:01.76TXLewisville MarcusApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
8.Brian Swartley
Dillon Ha
Alessandro Topini
Bryce Quigley
8:01.78TXConroe Woodlands College ParkMar 25Rice Victor Lopez Classic (Th-Sa)
9.Adam Goff
Joshua Crain
Alex Goff
Benjamin McAfee
8:01.99TXDentonApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
10.Pete Johnson
Ilyas Balakishiyev
Preston Wilschetz
Cole Wilschetz
8:04.66TXPlano WestApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
View full rankings...
Shot Put - 12lbCompare top 10
1.12Adrian (Tripp) Piperi74' 11.5PRTXConroe The WoodlandsMar 04Katy ISD Bubba Fife Relays
2.12Gabriel Oladipo73' 8.75PRUnattachedAug 05AAU National Junior Olympic Games
3.12Cooper Campbell66' 7PRTXKaty Seven LakesApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
4.11Otito Ogbonnia65' 9TXKaty Taylor (James E.)Mar 04Katy ISD Bubba Fife Relays
5.11Blake Kuithe61' 8.5TXKaty Cinco RanchMar 04Katy ISD Bubba Fife Relays
6.12Bobby Smith61' 3PRTXKilleenFeb 18Copperas Cove Bulldog Relays
7.12Earnest Brown IV61' 0.25PRTXDenton RyanMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
8.12John Barber60' 11PRTXFort Bend TravisMar 04Katy ISD Bubba Fife Relays
9.12Robert Gonzalez60' 4PRTXCorpus Christi KingMar 03Border Olympics
10.12Aiden Vennard59' 7.75PRTXWallerMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
View full rankings...
Discus - 1.6kgCompare top 10
1.12Gabriel Oladipo215' 2PRTXFort Bend HightowerMar 25Jesuit-Sheaner 53rd Annual Relays (F-Sa)
2.12Bobby Smith199' 10PRTXKilleenApr 29UIL 6A Region I (F-Sa)
3.12Adrian (Tripp) Piperi199' 9TXConroe The WoodlandsMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
4.12Thomas Wilson195' 1PRTXDenton RyanApr 29UIL 5A Region I (F-Sa)
5.12Caden McDonald194' 8PRTXJustin NorthwestMar 09Argyle Invitational
6.12Matthew Basurto193' 9PRTXEl Paso ChapinFeb 17Austin Wills Invitational
7.12Josh Brown191' 7PRTXSchulenburgMay 20TX TTFCA Meet of Champions
8.12Jaden Butler189' 7PRTXLockneyApr 19UIL 2A Area 03/04
9.12Kolton Lindemann187' 8PRTXEl Paso AmericasMar 04Americas Invitational (F-Sa)
10.11Michael Matus187' 1TXKatyApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
View full rankings...
High JumpCompare top 10
1.12Michael Tolds7' 0PRTXManvelApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
2.12Tyler Russell6' 11PRTXMalakoffMay 13TX UIL 3A State Championships (F-Sa)
12Calvin Clater6' 11PRTXFt Worth South HillsMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
11Jack Scarborough6' 11PRTXSan Antonio JohnsonApr 12UIL 6A District 26 (Tu-W)
11Mason Corbin6' 11PRTXKaty TompkinsMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
6.11Jake Lamberth6' 10.75PRUnattachedJun 03Great Southwest Classic
7.11Mason Farley6' 10.25PRTXJoshuaMar 24Joshua Owl Relays
8.11Blake Aragon6' 10PRTXStephenvilleApr 11UIL 4A District 08 (M-Tu)
12Traylen Drake6' 10PRTXWheelerMar 25Amarillo Relays (F-Sa)
10.11Milo Rios6' 9.5PRTXEl Paso EastlakeMar 04Americas Invitational (F-Sa)
View full rankings...
Pole VaultCompare top 10
1.11Zach Bradford17' 4ILBloomington (H.S.)May 27IHSA 3A Boys State Championships
12Peyton Weissmann17' 4PRTXGrapevineApr 29UIL 5A Region I (F-Sa)
3.12Riley Richards17' 3PRTXChina SpringMar 18McGregor Bulldog Relays
4.12James Manders16' 6PRTXFrisco HeritageMay 20TX TTFCA Meet of Champions
5.11Branson Ellis16' 4.75TXTyler Legacy (fka Lee)Apr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
6.12Clayton Fritsch16' 3PRTXSealyMay 13TX UIL 4A State Championships (F-Sa)
12Hunter Wigington16' 3PRTXMidland GreenwoodMay 13TX UIL 4A State Championships (F-Sa)
8.12Tyler Stafford16' 1PRTXTomballApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
9.12Billy Blanton16' 0.5PRTXAmarillo CaprockMar 04Canyon Invitational (F-Sa)
10.-Logan Freeman16' 0PRTXKeller CentralMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
12Robert Platt16' 0PRTXRichmond George RanchMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
12Ethen Bernstein16' 0PRTXAlbanyMay 13TX UIL 2A State Championships (F-Sa)
11Warren Miller16' 0TXTolarApr 20UIL 3A Area 07/08
11Jacob Adair16' 0TXRichmond George RanchApr 13UIL 6A District 23 (M,Th)
12Grahm Gonzalez16' 0TXBosquevilleApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
View full rankings...
Long JumpCompare top 10
1.12Jalen Reagor26' 0PRTXWaxahachieApr 20UIL 5A Area 09/10
2.11DJ Henderson25' 5 (1.6)PRUnattachedJun 03Great Southwest Classic
3.12Dalton Rigdon24' 9 (1.7)PRTXPerrytonMay 13TX UIL 4A State Championships (F-Sa)
4.12Frederic Williams24' 8.5PRTXDeSotoMar 10Lancaster Meet of Champions
5.12Jalen Seals24' 6.5 (1.0)TXFt Worth BoswellApr 0190th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
6.12Trin Taylor24' 4.5 (4.9)PRTXAtlantaApr 29UIL 4A Region II (F-Sa)
7.12Jordan Murray24' 4PRTXHouston Langham CrkApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
8.12Caleb Jolivette24' 3.5 (.6)PRTXManvelMar 25Rice Victor Lopez Classic (Th-Sa)
9.11Thomas Davis24' 3PRTXGalena Park North ShoreApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
10.12Cecil Gregg24' 1 (3.1)PRTXConroe The WoodlandsMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
View full rankings...
Triple JumpCompare top 10
1.12Jalen Seals51' 4PRTXFt Worth BoswellApr 29UIL 5A Region I (F-Sa)
2.12George Nyakwol50' 2.25 (3.0)PRTXHouston EisenhowerMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
3.12Jelaani Davis50' 1.5PRTXPearland DawsonApr 29UIL 6A Region III (F-Sa)
4.12Tylan Wallace49' 11.25 (.8)PRTXFt Worth South HillsMay 12TX UIL 5A State Championships (Th-F)
5.11Travian Blaylock49' 7.25 (1.8)TXHumble AtascocitaMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
6.12Zachary Johnson49' 5.75 (3.8)PRTXConroe Oak RidgeApr 29UIL 6A Region II (F-Sa)
7.12Vonte Davis49' 3PRTXRosenberg TerryApr 13UIL 5A District 27 (W-Th)
8.12Darius Prescott49' 2.75 (1.9)PRTXDeSotoMay 13TX UIL 6A State Championships (F-Sa)
9.12Darius King48' 9.25PRTXEl Paso ChapinApr 29UIL 5A Region I (F-Sa)
10.11Jamal Anderson48' 8.75PRTXSan Antonio WagnerApr 20UIL 6A Area 27/28 (W-Th)
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.