AthleteTimeSTTeamDateMeet
1.11Micah Silvers15:50.3PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
2.12Kameron Eustace16:02.9PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
3.12Melvin Scott Jr.16:35.6PR   NM Tohatchi   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
4.12Colton Yazzie16:44.3PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
5.11Alec Lastyano16:45.4PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
6.11Maximo Brito16:45.6PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
7.10Andrew Romancito16:45.7PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
8.12Lance Miller16:50.2   NM NM Military Institute   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
9.10Derek Zunie16:51.0PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
10.11Devin Lansing16:59.0PR   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
11.12Kyle Awelagte17:00.3PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
12.12O'Rye Franklin17:07.4PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
13.12Joshua Abeyta17:09.0PR   NM Santa Fe Prep   Sep 18  Capital City Invitational
14.12Zachary Jeantete17:11.3PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
15.11Logan Pioche17:17.3PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
16.12Chase Kamp17:21.0PR   NM Raton   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
17.12Nahom Zerai17:22.8PR    UNA NM   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
18.9Dathan Esson17:27.8PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
19.11Devin Lansing17:28.6PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
20.10Briley Dauphinais17:29.7PR   NM Tohatchi   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
21.11Tylon Tsosie17:32.3   NM Crownpoint   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
22.11Mekai Begay17:32.6PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
23.12Hecktor Thompson17:41.4PR   NM Newcomb   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
24.8Andrew Sweetman17:45.0PR   NM Cottonwood Classic Prep   Sep 18  Belen Adron Gardner Classic
25.9Jaden Perea17:55.9PR   NM St Michael's   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
26.10Ian Silversmith17:57.3PR   NM Thoreau   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
27.10Alex Bergevin18:02.2PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
28.11Clayton Chavez18:05.2PR   NM Cuba   Oct 8  Bloomfield XC Invitational
29.12Jimmie Chavez III18:07.1PR   NM Tohatchi   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
30.10Jared Peterson18:08.3PR   NM Tohatchi   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
31.12Nicholas Yazzie18:10.3PR   NM Tohatchi   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
32.11Aaron Mike18:12.4PR   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
33.8Aaron Lahi18:15.5PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
34.11Gavyn Begay18:16.2PR   NM Zuni   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
35.11Gabe Cordova18:20.0   NM Santa Fe Prep   Sep 18  Capital City Invitational
36.8Logan Sisco18:25.4PR   NM Raton   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
37.9Shane Yara18:28.4PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
38.8Jeremiah Rodriguez18:29.7PR   NM St Michael's   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
39.11Deonquentin Begay18:31.3PR   NM Newcomb   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
40.12Triston Chee18:32.2PR   NM Wingate   Oct 22  Grants XC Invitational
41.-Thomas Fabian18:33.9PR   NM East Mountain   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
42.11Carter Swanson18:34.6   NM Cottonwood Classic Prep   Sep 18  Belen Adron Gardner Classic
43.11Jermaine Belone18:38.1PR   NM Newcomb   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
44.12Logan Tsosie18:38.8PR   NM Wingate   Oct 22  Grants XC Invitational
45.11Adriano Washburn18:45.5PR   NM Newcomb   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
46.11Rope Antone18:46.7PR   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
47.12Rolando Begay18:48.8   NM Thoreau   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
48.11Aiden Vujevic18:51.3PR   NM Sandia Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
49.11Ian Olson18:52.0PR   NM Santa Fe Prep   Sep 18  Capital City Invitational
50.8Deron Lastyano18:52.1PR   NM Zuni   Oct 22  Grants XC Invitational
51.9Jeremiah Chavez18:52.4PR   NM Santa Fe Indian   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
52.12Mac Manzanares18:53.2   NM Sandia Prep   Aug 28  Cleveland Invitational
53.12Evin Axelrod18:56.0   NM Santa Fe Prep   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
54.12Kirmiya Sherman19:01.5PR   NM Wingate   Oct 22  Grants XC Invitational
55.12Ladainian Willie19:01.6PR   NM Crownpoint   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
56.11Micah Bush19:02.2PR   NM Cottonwood Classic Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
57.-CJ Quintana19:08.0PR   NM NM Military Institute   Oct 9  Pecos Valley Invitational
58.11Irvin Loya19:10.0PR   NM St Michael's   Sep 18  Capital City Invitational
59.-Russell Corlz19:14.2PR   NM Santa Fe Indian   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
60.12Russell Coriz19:14.4   NM Santa Fe Indian   Oct 2  SFIS John Grimley meet
61.10Jacob Perez19:15.9PR   NM Sandia Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
62.12Rope Allison19:16.2   NM Wingate   Oct 22  Grants XC Invitational
63.-Julian Gauna-Casaus19:18.8   NM Cuba   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
64.12Nick Farrell19:19.0PR   NM Santa Fe Prep   Sep 18  Capital City Invitational
65.12Bohde Havenor19:19.6PR   NM Cottonwood Classic Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
66.-Quintana Hubert19:20.2PR   NM NM Military Institute   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
67.12Eduardo Mello19:22.7PR   NM Robertson   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
68.9Christopher Nevarez19:23.5PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
69.-Devon House19:25.3PR   NM Navajo Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
70.11Rodney Joe19:26.0   NM Tohatchi   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
71.10Eli Tracey19:26.5PR   NM Cottonwood Classic Prep   Nov 20  NXR Southwest Regional Championships
72.9Chase Toya19:26.7PR   NM Santa Fe Indian   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
73.12Cody Salazar19:27.9PR   NM Newcomb   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
74.12Joseph Perez19:28.1PR   NM Sandia Prep   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
75.12Chad Cordova19:29.2PR   NM Sandia Prep   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
76.-Lane Armstrong19:30.8PR   NM Wingate   Oct 22  Grants XC Invitational
77.12Collin Bia19:31.1   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
78.11Jordan Harrison19:35.3   NM Crownpoint   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
79.12Gabe Case19:39.4   NM East Mountain   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
80.12Emmanel Hernandez19:40.0   NM Tucumcari   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
81.10Briley Dauphanapis19:41.1PR   NM Tohatchi   Sep 4  The Peaks Invite
82.10Matthew Belone19:44.5PR   NM Crownpoint   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
83.12Connor Adams19:45.7PR   NM Raton   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
84.12Jose Lain-Straus19:46.5   NM Santa Fe Prep   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
85.12Kylen Littlehat19:47.0   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
86.9Connor McCarthy19:48.7PR   NM Sandia Prep   Nov 6  New Mexico State Cross Country Championships
87.8Caleb Perea19:49.0PR   NM St Michael's   Sep 18  Capital City Invitational
88.-Mathius Garcia19:49.3PR   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
89.12Theryn Kee19:58.7PR   NM Wingate   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
90.-Ethan Delgarito19:59.5PR   NM Crownpoint   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
91.-Gray Patton20:00.4PR   NM Bosque   Oct 22  Grants XC Invitational
92.12Ryan Kuhn20:01.0   NM St Michael's   Sep 18  Capital City Invitational
93.8Brian Madalena20:02.4PR   NM Santa Fe Indian   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
94.12Sahale James20:03.1   NM Navajo Prep   Oct 22  Bronco Ridge Runner-Berry Rodrigue Invite
95.12Chance Kamp20:04.7PR   NM Raton   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
96.-Logan 128120:05.6PR   NM Wingate   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
97.10Justin Vigil20:10.6PR   NM Robertson   Oct 16  Albuquerque Academy Extravaganza
98.10Joseph Armijo20:10.9PR   NM Santa Fe Indian   Oct 2  SFIS John Grimley meet
10Keenan Declay20:10.9PR   NM Zuni   Oct 2  Curtis Williams Invite
100.11Tre Abeyta20:11.0PR   NM St Michael's   Sep 18  Capital City Invitational